O inwestycji

Poszukujesz dla siebie idealnego mieszkania w Warszawie? Mieszkania w doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazdem do centrum miasta? Białołęka to warszawska dzielnica, która może Ci wiele zaoferować. To właśnie tutaj powstają nowe mieszkania na miarę XXI wieku. Mieszkania, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Mieszkania w dogodnej lokalizacji

Jeśli interesują Cię nowe mieszkania w dzielnicy Białołęka, znajdujesz się we właściwym miejscu. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy sprzedaż mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji. PARK SWIATOWIDA to inwestycja w trakcie realizacji ulokowana na zbiegu ulic Mehoffera i Światowida. Położenie w centralnym punkcie warszawskiego Tarchomina stwarza dogodne warunki mieszkaniowe. Doskonała infrastruktura i dobre połączenia komunikacyjne z centrum sprawiają, że nowe mieszkania w tej inwestycji cieszą się ogromną popularnością. Z jednej strony masz dostęp do przystanku "szybkiego tramwaju", a z drugiej - do terenów zielonych nad Wisłą. Przekonaj się, że mieszkanie w Warszawie wcale nie oznacza hałasu. Zamieszkaj pośród zieleni i drzew, z dostępem do terenów rekreacyjnych. To właśnie tutaj znajdziesz chwilę wytchnienia i odpoczniesz od wielkomiejskiego zgiełku.

Nowoczesność i komfort

Inwestycja PARK ŚWIATOWIDA to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów - osób, którym zależy na maksymalnym komforcie. Wszystkie budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, przestronne miejsca garażowe. Cały obiekt będzie utrzymany w nowoczesnej stylistyce - elewacja pokryta okładziną kamienną i przeszklone balustrady zapewnią duże walory estetyczne.

Zyskaj poczucie bezpieczeństwa

Ponad 15 lat doświadczenia sprawia, iż doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Wychodząc im naprzeciw, inwestycja PARK ŚWIATOWIDA będzie monitorowanym i chronionym osiedlem. Dzięki temu każdemu z mieszkańców zagwarantujemy większe poczucie bezpieczeństwa. Bo gdzie - jak nie we własnym domu - chcemy czuć się bezpiecznie, bez obaw o jakiekolwiek zagrożenie?

Sprzedaż mieszkań w atrakcyjnych cenach

Chcesz kupić mieszkanie w ciekawej lokalizacji? Oferujemy sprzedaż mieszkań w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj, by znaleźć mieszkanie w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Już teraz skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły realizowanej inwestycji. Odwiedź naszą siedzibę, by porozmawiać o warunkach zakupu mieszkania.