Białołęka: Deweloper, któremu warto zaufać

Rozważając zakup mieszkania od dewelopera warto zwrócić uwagę na to, z usług jakiej firmy chcemy skorzystać. Może się bowiem okazać, że korzystna cena nieruchomości idzie w pakiecie z niedoświadczeniem „młodego” dewelopera, który dopiero uczy się swojego zawodu, co nierzadko ma wpływ na jakość oferowanych mieszkań i domów.

Marka AMA-BUD to deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży. Firma, której możesz zaufać, tak pod względem wyboru działek inwestycyjnych, jak i standardu oferowanych nieruchomości. Od lat, w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów realizujemy inwestycje mieszkalne w różnych dzielnicach Warszawy. Obecnie nasza uwaga koncentruje się na Białołęce. Dlaczego?

Dlaczego Białołęka?

Białołęka oferuje nam bardzo szerokie możliwości aranżacji przestrzeni, w konsekwencji czego możemy kreować nowoczesne osiedla mieszkaniowe odznaczające się doskonałą organizacją, przyjaznym sąsiedztwem oraz wysokim komfortem mieszkania. Wśród innych zalet Białołęki jako lokalizacji atrakcyjnej z perspektywy realizacji inwestycji mieszkaniowych – domów oraz zabudowy wielorodzinnej – na uwagę zasługuje:

  • bardzo dobre skomunikowanie dzielnicy z najważniejszymi punktami na mapie Warszawy,
  • rozbudowane zaplecze usługowe i handlowo-usługowe, w tym obecność żłobków, przedszkoli, szkół oraz punktów opieki medycznej,
  • charakter zabudowy dzielnicy, której zdecydowana większość stanowi zabudowę mieszkaniową (domy jednorodzinne, osiedla mieszkaniowe, segmenty),
  • korzystne ceny nieruchomości.

Dlaczego AMA-BUD na Białołęce?

Jako deweloper, który do lat realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie miasta Warszawa doskonale orientujemy się w potencjale poszczególnych lokalizacji. Jednocześnie bardzo dobrze znamy i rozumiemy potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów. To pozwala nam przygotowywać projekty mieszkań oraz całych osiedli, które jak żadne inne wpisują się w wizję osób poszukujących nieruchomości mieszkalnych na rynku pierwotnym. Dopracowane przez lata know-how wraz z zapleczem profesjonalnych wykonawców i podwykonawców przekłada się na wysoką jakość realizacji oraz standard oferowanych mieszkań. W naszych realizacjach wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone technologie i niezawodne materiały konstrukcyjno-budowlane. Wszystko po to, aby mieszkanie było komfortowe, a zarazem ekonomiczne w eksploatacji.

Naszą ofertę uzupełnia współpraca z instytucjami finansowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie wesprzeć Państwa w pozyskaniu środków finansowych na zakup wymarzonej nieruchomości.