O inwestycji

Z dniem 1.01.2016 r. rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji WŁOŚCIAŃSKA 23. Termin ukończenia budowy planujemy na IV kw. 2017 r.

Poszukujesz mieszkania, które będzie oazą bezpieczeństwa i wygody? Żoliborz to prestiżowa warszawska dzielnica ciesząca się popularnością wśród osób, dla których liczy się maksymalny komfort. Dlatego to właśnie tutaj powstaje nowa inwestycja oferująca mieszkania na miarę XXI wieku.

Nowe mieszkania na Sadach Żoliborskich w zasięgu Twoich możliwości

I Ty możesz spełnić marzenia o własnym mieszkaniu w atrakcyjnej okolicy. Już niebawem na mapie miasta Warszawa pojawi się nowa inwestycja - nowe mieszkania na Żoliborzu, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. A to wszystko w zasięgu Twoich możliwości finansowych. Już niebawem przekonasz się, że tutaj warto zamieszkać!  

Wykorzystaj potencjał doskonałej lokalizacji

Nowe mieszkania na Sadach Żoliborskich wyróżniać się będą doskonałą lokalizacją. Mnóstwo terenów zielonych (chociażby Park Sady Zoliborskie), a przy tym 400m do stacji metra Marymont oraz dogodny dojazd do każdej dzielnicy Warszawy. Takie położenie gwarantuje niebywały komfort mieszkania przy jednoczesnej wygodzie dojazdu do pracy, uczelni czy szkół. Chcąc tutaj zamieszkać, masz dostęp do bogatej infrastruktury. Na terenie dzielnicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, uczelnie wyższe, przychodnie, banki, itp. Dzięki czemu nie musisz podróżować po całej Warszawie, by załatwić codzienne sprawy i obowiązki. Szybko przekonasz się, jak wygodnie jest mieszkanie na Żoliborzu.

Poczuj powiew luksusu

Nowe mieszkania na Sadach Żoliborskich oczarują Cię już od pierwszego spojrzenia. Wysoki standard wykończenia elementów zewnętrznych i wewnętrznych stworzy poczucie luksusu. To zasługa nowoczesnego spojrzenia na architekturę oraz zastosowania najwyższej jakości materiałów. Planowana inwestycja - podobnie jak gotowe już nasze realizacje - będzie wyróżniać się ciekawym projektem architektonicznym. Projektem, w którym specjaliści zadbali o najmniejszy nawet szczegół - tak, by trafić w gusta przyszłych mieszkańców.

Już teraz poznaj szczegóły

Mieszkania w inwestycji WŁOŚCIAŃSKA 23 już niedługo będą gotowe. Warto już teraz poznać szczegóły inwestycji, by stać się częścią nowoczesnego osiedla i mieć pierwszeństwo przy wyborze najbardziej odpowiadającego Państwu rozkładu mieszkania. Osiedle, które z pewnością okaże się wymarzonym miejscem do zamieszkania.

„WŁOŚCIAŃSKA 23 to nasz flagowy projekt, który zostanie zgłoszony do konkursu organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich na najlepszy projekt mieszkaniowy w Polsce realizowany w latach 2015-18 w kategorii budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Wierzymy, że już za kilkanaście miesięcy przy ul. Włościańskiej 23 powstanie budynek, który wyznaczy nowy standard życia w wielkim mieście. Doskonała lokalizacja, ogrody zimowe i własna siłownia to niezaprzeczalna wartość dodana projektu, który powinien zainteresować ludzi młodych, aktywnych zawodowo, którzy cenią sobie komfort życia w najbliższym sąsiedztwie kulturalnego centrum Stolicy." - Piotr Jaczewski, Prezes Zarządu AMA-BUD Sp. z o.o."