Zakątek Wiślany

"Zakątek Wiślany" - Inwestycja obejmująca 144 mieszkania w 2 budynkach czterokondygnacyjnych położona jest u zbiegu ulic Odkrytej i Sprawnej na warszawskiej Białołęce. Działka o powierzchni 20.000 m2 zlokalizowana ok. 600 m od wschodniego brzegu Wisły. W części działki usytuowany jest mały lasek, wzdłuż którego płynie strumień wodny. Budynki umieszczone są w południowej części działki, lokale mieszkalne na poziomie parteru posiadają ogródki, każdy lokal posiada własne miejsce postojowe na terenie osiedla. Budynki wyposażone w windy cichobieżne firmy KONE.

"Zakątek Wiślany" to osiedle składające się z 2 budynków mieszkalnych o nowoczesnej i funkcjonalnej bryle architektonicznej. Zespół liczy 4 kondygnacje, przy czym na parterze umiejscowione zostały mieszkania wyposażone w duże zielone ogrody dla wygody mieszkańców. Przy wjeździe do osiedla umiejscowione zostanie stanowisko ochrony. Teren osiedla ogrodzony, strzeżony i monitorowany 24h na dobę. W środkowej części osiedla, znajduje się plac zabaw dla najmłodszych dzieci, a także boisko do koszykówki do wyłącznego korzystania przez mieszkańców osiedla.

Budynki, mimo, że tylko 4 kondygnacyjne, wyposażone są w cichobieżne windy firmy KONE o podwyższonym standardzie wykończenia, a także w najlepsze dostępne wówczas na rynku okna drewniane z fabryki CDM Sp. z o.o. Suwałki o współczynniku przenikalności ciepła k = 1,1. Miejsca parkingowe umiejscowione zostały na zewnątrz budynków i wkomponowane są w bardzo przemyślany i estetyczny sposób w zieleń wypełniającą niezabudowane powierzchnie osiedla.