O firmie

AMA-BUD Sp. z o.o. to spółka deweloperska działająca na warszawskim rynku budownictwa mieszkaniowego od 1999 roku. W ciągu przeszło 20-stu lat istnienia spółki wybudowaliśmy ponad 1500 mieszkań na terenie Warszawy, zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Swoją działalność prowadzimy wyłącznie w oparciu o kapitał POLSKI, kierujemy się zasadą bezpieczeństwa transakcji oraz dbałości o jakość oferowanego produktu. Szczególną wagę przykładamy również do fachowej obsługi klienta. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od początku jego istnienia.

Zarząd Grupy reprezentują:

Piotr Jaczewski - Prezes Zarządu AMA-BUD Sp. z o.o.

Od 2012 r. prezes zarządu AMA-BUD Sp. z o.o. a od 2017 r. również główny zarządzający Grupy AMA-BUD.
Ze spółką związany od 2005 r. początkowo jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, następnie Dyrektor Zarządzający. 
W przeszłości pracował m.in. jako analityk giełdowy w CA IB Securities oraz główny zarządzający wiodących spółek nieruchomościowych, zasiadał także w radach nadzorczych wielu spółek akcyjnych m.in. Śrubex S.A., Altus TFI S.A. oraz Próchnik S.A.
Od 2017 roku pełni funkcję członka zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich zrzeszającego przeszło 200 przedsiębiorstw budujących mieszkania na terenie naszego kraju.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem w 2002 r. Były młodzieżowy reprezentant Polski w piłce nożnej.

Urszula Oracz - Prezes Zarządu AMA-BUD Development Sp. z o.o. Sp. k. oraz INVICTUS Development Sp. z o.o. Sp. k.

Z Grupą AMA-BUD związana od 2016 r. początkowo jako doradca zarządu odpowiedzialna za proces przygotowania inwestycji i uzyskiwania pozwoleń na budowę.
Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu dwóch spółek z grupy. 
W latach 2008 - 2016 r. pracowała w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego jako ekspert prawa budowlanego.
W grupie odpowiedzialna za uzyskiwanie niezbędnych zezwoleń oraz przekazywanie inwestycji do użytkowania po ich wybudowaniu.