O inwestycji

Inwestycja "Ogrody Wiślane" to kompleks 8 budynków wielorodzinnych 3-piętrowych z windami, garażami podziemnymi i lokalami usługowymi w parterach. Budynki oznaczone literami od A do H usytuowane bedą wzdłuż ul. Aluzyjnej począwszy od ronda przy ul. Sprawnej na warszawskim osiedlu Tarchomin.

W pierwszym etapie mamy w sprzedaży lokale mieszkalne w bud. A i bud. B, łącznie 75 szt. o metrazu od 30 do 75m2, wszystkie dostępne z rządowymi dopłatami w programie MdM, oraz dwupoziomowe od 93 do 101m2 umiejscowione na ostatnich kondygnacjach. Są to mieszkania 4 i 5 pokojowe wyposażone w bardzo duże tarasy na dachu budynków.

Niewątpliwą zaletą osiedla jest bardzo duży obszar tzw. terenów zielonych (patrz zakładka Plan Zagospodarowania). Na osiedlu znajdą się liczne alejki spacerowe, place zabaw i miejsca przeznaczone do wypoczynku.

Ceny lokali mieszkalnych w bud. A i B znajdują się w przedziale od 5.290 zł/m2 do 6.190 zł/m2 co powoduje, iż niemal wszystkie mieszkania są objęte dopłatami rządowymi do 30% wartości mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych.

Realizacja I etapu inwestycji przewidziana jest na X.2017 r.

W ciągu najbliższych 24 miesięcy zarówno ulica Światowida jak i linia "szybkiego tramwaju" mają zostać przedłużone do pętli przy ul. Modlińskiej, w odległości ok. 400m od naszej inwestycji, co mocno usprawni komunikację z centrum miasta.