O inwestycji

Uroki Miasta to wyjątkowa inwestycja realizowana na warszawskim Tarchominie w bliskim sąsiedztwie nadwiślańskich terenów rekreacyjnych. Budynek składający się ze 131 optymalnie zaprojektowanych mieszkań o wysokim standardzie wykonania charakteryzować będzie nowoczesna architektura, dbałość o wykończenie części wspólnych budynku oraz  zielone patio wewnątrz osiedla. Świetna lokalizacja budynku umożliwi szybki dojazd do centrum miasta, ale również komfort korzystania z wszelkiego rodzaju usług znajdujących się w bliskiej okolicy.

Uroki Miasta to idealne połączenie świetnej komunikacji z centrum miasta oraz bliskości spokojnych i pięknych terenów nad Wisłą, które umożliwią komfortowy wypoczynek po trudnym dniu pracy. Okoliczne ścieżki rowerowe, kawiarnie i restauracje umiejscowione w pobliżu budynku a także wzdłuż wału wiślanego pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem i urokami naszego pięknego miasta.

Budynek wyposażony zostanie w wysokiej klasy cichobieżne windy marki KONE oraz reprezentacyjne hole wejściowe a elewacja pokryta zostanie wysokiej jakości materiałami dekoracyjnymi. Budynek wyposażony będzie w jednokondygnacyjną, podziemną halę garażową skupiająca dodatkowo komórki lokatorskie. Na parterze budynku znajdą się cztery lokale usługowe, w których dla wygody przyszłych mieszkańców uruchomiony zostanie niewielki sklep spożywczy.

Doskonale zaprojektowana i przemyślana infrastruktura budynku w połączeniu do mediów publicznych pozwoli na ograniczenie kosztów utrzymania przyszłych lokali mieszkalnych.

W bliskiej okolicy inwestycji znajduje się park krajobrazowy doliny Wisły z pięknym starodrzewem a także szereg usług takich jak sklep spożywczy, fryzjer, apteka, drogeria, liczne przedszkola, żłobki i szkoły a także tereny rekreacyjne.

Przeszło 20-letnie doświadczenie inwestycyjne Grupy AMA-BUD gwarantuje Państwu bezpieczeństwo, terminowość i solidność w realizacji inwestycji. Na terenie dzielnicy Białołęka wybudowaliśmy już przeszło 1.000 mieszkań, które służą ich nabywcom.

Nie bez znaczenia jest fakt, iż do realizacji inwestycji Uroki Miasta wykorzystujemy środki własne inwestora i nie korzystamy z kredytu bankowego przy jednoczesnym wykorzystaniu rachunku powierniczego chroniącego wpłacane przez nabywców środki. Inspektorzy delegowani przez bank powierniczy zobowiązani są do kontroli jakości i terminowości wykonania poszczególnych etapów inwestycji.